0

Полный контакт 2011

KP:4,7 HDTV Полный контакт

Про що фільм «Полный контакт»:

Марина - успешная деловая женщина все свое время посвящает работе и постепенно теряет контакт с повзрослевшей 17-летней дочерью Машей, которая все свое свободное время проводит в Интернете. Больше всего Маша любит зависать и развлекаться на сайтах знакомств. Марина постепенно понимает, что теряет контроль над дочерью и знакомится с ней на том же сайте под именем Сергея Смирнова - своей первой любви. Поможет ли обман найти путь к сердцу дочери или Марина найдет другое решение......

Фільм «Полный контакт» (2011) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2011
Країна: Россия
Жанр: комедия
Переклад: Російський
Тривалість: 78 мин. / 01:18
Прем'єра:

Режисер: Николай Карман
У ролях: Ирина Безрукова, Владислав Петровский, Агния Кузнецова, Эвелина Блёданс, Виктор Цекало, Андрей Гайдулян, Наталья Василева, Олег Сорокин, Дмитрий Гоголин, Анатолий Василев
Загрузка...

Полный контакт-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-01-2018, 08:51
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація