0

Белый Бим Черное ухо 1976

IMDb:8.4KP:8,4 Трейлер Белый Бим Черное ухо

Про що фільм «Белый Бим Черное ухо»:

Драматична історія вірного пса Біма зворушує до глибини душі. Це фільм на всі часи, з кожним переглядом якого дуже важко стримати сльози. Ця велика картина є доказом того, що у кіно немає терміну придатності. Деякі шедеври забуваються з роками, а навпаки залишаються в пам'яті багатьох наступних поколінь назавжди. Людська душа теж здатна зберігати в собі все краще протягом багатьох років, а «Білий Бім Чорне вухо» - фільм з душею, після перегляду якого, люди стають добрішими і переглядають своє ставлення до деяких речей.

Фільм «Белый Бим Черное ухо» (1976) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1976
Країна: СССР
Жанр: драма
Переклад: Алексей Сафонов
Тривалість: 183 мин. / 03:03
Прем'єра:

Режисер: Станислав Ростоцкий
У ролях: Вячеслав Тихонов, Никита Астахов, Валентина Владимирова, Михаил Дадыко, Иван Рыжов, Ирина Шевчук, Михаил Зимин, Геннадий Кочкожаров, Римма Мануковская, Мария Скворцова
Загрузка...

Белый Бим Черное ухо-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
16-11-2017, 11:00
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація