0

Самолет летит в Россию 1994

IMDb:7KP:7,7 HD Самолет летит в Россию

Про що фільм «Самолет летит в Россию»:

Для друзей - героев фильма - нет безвыходных ситуаций. Шутя и играя, они решают самые серьезные проблемы, смеясь, выходят их опасных переделок.

Попав в заложники на угнанном самолете, вскоре они оказываются в Иране. Приключениям нет конца: полицейские погони, мафия, разгневанные местные жители и это далеко не все... Становится ясно, что есть только один способ вернуться домой, в Россию - угнать другой самолет!...

Фільм «Самолет летит в Россию» (1994) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1994
Країна: Россия
Жанр: комедия
Переклад: Російський
Тривалість: 94 мин. / 01:34
Прем'єра: 1994

Режисер: Алексей Капилевич
У ролях: Андрей Анкудинов, Сергей Паршин, Сергей Лосев, Владимир Хотиненко, Олег Комаров, Александр Пантыкин, Николай Карпенко, Софья Тиунова, Раис Галямов, Никита Третьяков
Загрузка...

Самолет летит в Россию-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-01-2018, 09:11
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація