0

Убежать, догнать, влюбиться 2015

IMDb:5.1KP:4,5 HD Убежать, догнать, влюбиться

Про що фільм «Убежать, догнать, влюбиться»:

Борис сбегает от своей австрийской невесты на Северный Кавказ, где по воле случая становится учителем музыки для местной девушки Нины. Нина не хочет выходить замуж за жениха, найденного отцом, и всеми силами пытается оттянуть свадьбу. В этом ей помогает Борис: он решает украсть Нину по местному обычаю, и теперь они вынуждены скрываться не только от ее жениха, но и от внезапно прилетевшей невесты Бориса....

Фільм «Убежать, догнать, влюбиться» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: комедия
Переклад: Російський
Тривалість:
Прем'єра:

Режисер: Михаил Шевчук
У ролях: Любовь Аксенова, Константин Крюков, Владимир Этуш, Владимир Зельдин, Юсуп Омаров, Юлика Вагнер, Александр Резалин, Марина Губина, Мария Кудрявцева, Эрик Яралов
Загрузка...

Убежать, догнать, влюбиться-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-01-2018, 09:40
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація