0

Они сражались за Родину 1975

IMDb:8.1KP:8,4 HD Они сражались за Родину

Про що фільм «Они сражались за Родину»:

Головні ролі в картині виконали усіма улюблені актори Василь Шукшин, В'ячеслав Тихонов і Юрій Нікулін. Неймовірний подвиг солдатів і блискуча гра акторів багатьох глядачів змушує пускати сльозу з кожним переглядом цього великого фільму. Таке кіно виховує у підростаючого покоління дух патріотизму і любові до Батьківщини. Всім любителям хороших і простих життєвих фільмів - рекомендовано до перегляду. На цьому фільмі можна і потрібно виховувати детей.В 1942 році радянські війська несли важкі втрати. Найважчі оборонні бої під Сталінградом забрали життя величезної кількості бравих солдатів. Але любов до Батьківщини і прагнення виконати завдання, чого б їм це не коштувало, зробили свою справу. Ще вчора ці хлопці були простими чоловіками зі своїми турботами і життєвими негараздами, але війна згуртувала їх і зробила братами по зброї ...

Фільм «Они сражались за Родину» (1975) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1975
Країна: СССР
Жанр: драма, военный
Переклад: Російський
Тривалість: 160 мин. / 02:40
Прем'єра:

Режисер: Сергей Бондарчук
У ролях: Василий Шукшин, Вячеслав Тихонов, Сергей Бондарчук, Георгий Бурков, Юрий Никулин, Иван Лапиков, Николай Губенко, Андрей Ростоцкий, Николай Волков, Николай Шутько
Загрузка...

Они сражались за Родину-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
25-11-2017, 23:29
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація