0

Леди Макбет 2016

IMDb:6.9KP:6,4 HD Леди Макбет

Про що фільм «Леди Макбет»:

Почавши перегляд фільму «Леді Макбет», глядач опиняється в вікторіанської Англії дев'ятнадцятого століття. Події розгортаються в невеликому селі, жителі якої живуть виключно відповідно до звичаями і укладами, властивими той час. Вони шанують традиції і не збираються нічого змінювати. Покоління за поколінням в цих місцях полягають договірні шлюби. І незабаром силу це традиції на собі належить пізнати молоду дівчину Кетрін. Вона живе тихим і спокійним життям, вважаючи за краще перебувати більшу частину свого часу в тиші.

Проте все міняється в той момент, коли дізнається про те, що родичі вирішили видати її заміж за людину, яку вона не любить і який старше її вдвічі. Вона не може опиратися волі батьків і силі традицій, тому змушена підкоритися. Незабаром після цього головна героїня поселяється в будинку немолодого багатія. З найперших днів він проявляє себе як вкрай деспотична людина. Незважаючи на це, він безсилий у відносинах з жінками. Гірше стає в той момент, коли новоспечена сім'я демонстративно показує Кетрін, що їй не варто чекати любові або турботи. Але через деякий час вона знайомиться з молодим робітником, який працює для її чоловіка. Між ними спалахує пристрасть, за яку обидва будуть повинні заплатити надто високу ціну.

Любителям британських драм хочемо порекомендувати звернути увагу на фільм «Леді Макбет». Бажаємо приємного перегляду.

Фільм «Леди Макбет» (2016) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Lady Macbeth
Рік випуску: 2016
Країна: Великобритания
Жанр: драма
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 89 мин. / 01:29
Прем'єра: 3 августа 2017, «Экспонента»

Режисер: Уильям Олдройд
У ролях: Флоренс Пью, Космо Джарвис, Пол Хилтон, Наоми Аки, Кристофер Фэйрбэнк, Голда Рошевель, Anton Palmer, Ребекка Мэнли, Флер Хаудейк, Клиф Бёрнет
Загрузка...

Леди Макбет-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
27-11-2017, 10:49
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація