1

Проект «Флорида» 2017

IMDb:7.6KP:7,2 BluRay Проект «Флорида»

Про що фільм «Проект «Флорида»»:

В самому початку перегляду фільму «Проект« Флорида »ми знайомимося з шестирічної дівчиною за іменем Муні. Она рада тому, що настало долгожданное лето. А це означає, що можна гуляти і цілими днями веселитися. Кожного дня вона зустрічається зі своїми друзями і разом вони знаходять самі різні пригоди. Їй навіть не смущает, що вона зобов'язана проводити більшу частину в мотелі та його околицях. Для нее це місце ідеально.

Муні прекрасно знає, хто в якомусь номер живе. Вона вже давно вивчила всіх постояльців мотелю, а значить і знакома з їх нравів. І якщо хто-то сильно ворчує з-за того, що вона біжить за його вікнами або заходить до нього в кімнату, то це означає, що краще йому не потрапити на очі. Муні знає, де можна отримати безкоштовне морозиво і розповідає про це своїм друзям, з яким вона гуляє по шосейним дорогам без спостереження батьків. А в цей час не самий терпеливий менеджер мотеля змушений піклуватися про постояльців, вирішити їх життєві проблеми і навіть допомагати улажити локальні конфлікти. І равно чи поздно світ дітей стикається зі світом дорослих.

Смотрите фильм «Проект« Флорида »на сайті онлайн і ви дізнаєтеся, що тоді може статися.

Фільм «Проект «Флорида»» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Welcome to a magical kingdom»

Оригінальна назва: The Florida Project
Рік випуску: 2017
Країна: США
Жанр: драма
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 111 мин. / 01:51
Прем'єра: 8 марта 2018, «A-One Films»

Режисер: Шон Бэйкер
У ролях: Уиллем Дефо, Бруклин Принс, Valeria Cotto, Bria Vinaite, Christopher Rivera, Калеб Лэндри Джонс, Мэйкон Блэр, Карен Карагулян, Сэнди Кэйн, Jason Blackwater
'Проект'Проект'Проект
Загрузка...

Проект «Флорида»-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
7-02-2018, 03:53
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація