0

Сирано де Бержерак 2017

KP:0 Трейлер Сирано де Бержерак

Про що фільм «Сирано де Бержерак»:

«Лицарський султан» з пір'я на капелюсі, вірші, завжди готові зірватися з мови, - Сірано бореться один проти всіх і викликає захоплення, в тому числі, у своєї кузини Роксани, в яку він закоханий. Закоханий в неї і Крістіан, прекрасний і юний, на відміну від Сірано. Двоє чоловіків волею доль стають друзями і пускаються на хитрість: один вимовляє слова, складені іншим. Обман вдається, і Роксана закохується в Крістіана. Однак останній швидко розуміє, що бути коханим незаслужено нестерпно. Крістіан просить Сірано розкрити Роксані правду перш, ніж вони загинуть на війні. Але Сірано мовчить. Любов не приносить щастя нікому з героїв любовного трикутника.

Фільм «Сирано де Бержерак» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Cyrano De Bergerac
Рік випуску: 2017
Країна: Франция
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість: 185 мин. / 03:05
Прем'єра: 8 августа 2017, «CoolConnections»

Режисер: Дени Подалидес
У ролях: Мишель Вюйермоз, Франсуаз Жиллар, Лоик Корбери, Дидье Сандр, Стефан Варюпен, Сесиль Брюн, Мишель Фавори, Ален Ленгле, Кристиан Бланк, Сильвия Берже
Загрузка...

Сирано де Бержерак-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
2-12-2017, 23:02
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація