В ефірі 1

Ходіння по муках 2017

KP:6,91-12 серия HD Ходіння по муках Додана: 1-12 серия (1 сезон) - Хождение по мукам

Про що серіал «Ходіння по муках»:

Екранізація відомого однойменного твору російського письменника Олексія Толстого, що розповідає про життя російської інтелігенції на тлі переломних подій, які відбулися в Російській державі в 10-х роках XX століття. Події серіалу беруть свій початок в Пітері в 1914-му році. Культурна столиця ніби завмерла в очікуванні "жахливого фатального дня", адже суспільство вже вимагало змін, втомившись від поточного стану справ. У центрі драматичного сюжету опиняються Катерина і Дарина - молоді сестри, шалено закохані в бунтаря Олексія Бессонова - відомого в літературних колах поета-декадент, чиї вірші справляють сильне враження на юних героїнь, повністю змінюючи їх світогляд. Перша світова війна приносить в безтурботне життя наших героїнь істотні зміни і пов'язані з цим гострі переживання. Але це виявляється лише початком - що йде слідом революція і наступна за нею громадянська війна в корені змінюють не тільки життя сестер, їх рідних і близьких людей, а й усієї величезної країни.

Серіал «Ходіння по муках» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 27 ноября 2017

Режисер: Константин Худяков
У ролях: Юлия Снигирь, Анна Чиповская, Павел Трубинер, Леонид Бичевин, Антон Шагин, Андрей Мерзликин, Светлана Ходченкова, Алексей Колган, Александр Яценко, Евгений Стычкин
Загрузка...

Ходіння по муках-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 12 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 02:58
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація