0

Аустерлиц 2016

IMDb:6.6KP:6,4 Трейлер Аустерлиц

Про що фільм «Аустерлиц»:

Документальний фільм «Аустерліц» - це погляд на сучасне ставлення до історичних подій. Тут немає газових камер, що призводять в дію смертні вироки тисяч людей, немає гір людських скелетів і страхітливих абажурів з людської шкіри, які можна знайти в похмурих будівлях, колись служили корпусами концтаборів.

Події відбуваються в тих місцях, де колись відбувалися по-справжньому шокуючі злочини не тільки проти окремих людей і навіть цілих націй, а й усього людства. У центрі уваги авторів не самі табори, не їхня учасники, не історія, не причини і слідства, а люди, які їх відвідують сьогодні. Це люди, які витрачають свій вільний час для того, щоб відправитися в подорож, узявши з собою дітей і друзів. Приїхавши на місце, вони гуляють по території з посмішкою на вустах, роблять пусті фотографії на тлі печей. Вони гуляють в цьому місці так, немов вони потрапили в Діснейленд. А в цей час голоси екскурсоводів автоматично відтворюють мови про загибель десятків тисяч людей, в тому числі і заживо спалених. Але, здається, ні в кого це не викликає інтерес.

«Аустерліц» - це документальний фільм, який ви можете подивитися онлайн на сайті, і який покаже колективний портрет цілої епохи.

Фільм «Аустерлиц» (2016) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Austerlitz
Рік випуску: 2016
Країна: Германия
Жанр: документальный
Переклад:
Тривалість: 94 мин. / 01:34
Прем'єра: 13 апреля 2017, «Cinedoc»

Режисер: Сергей Лозница
У ролях:
Загрузка...

Аустерлиц-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
3-12-2017, 03:38
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація