В ефірі 1

Мифы Древней Греции 2016

IMDb:8.8KP:8,21-20 серия HD Мифы Древней Греции Додана: 1-20 серия (1 сезон) - Одноголосый

Про що серіал «Мифы Древней Греции»:

Мифы и легенды Древней Греции - величайшее культурное наследие человечества, интерес к которым не ослабевает в современном мире. Греческая мифология складывалась веками, передаваясь из уст в уста, из поколения в поколение и оказала серьезное влияние на развитие культуры и искусства всего мира, положила начало бесчисленному количеству религиозных представлений о человеке, богах и героях. Она дошла до нас в поэзии Гесиода и Гомера, а также в произведениях греческих драматургов Эсхила, Софокла, Еврипида и других....

Серіал «Мифы Древней Греции» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Les Grands Mythes
Рік випуску: 2016
Країна: Франция
Жанр: документальный
Переклад: Одноголосый закадровый
Тривалість:
Прем'єра: 25 марта 2017

Режисер: Сильвен Бержер, Camille Dalbéra, Fred Pagèze
У ролях:
Загрузка...

Мифы Древней Греции-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в Одноголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 20 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
17-04-2019, 10:19
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація