В ефірі 0

Монстр 2017

IMDb:6KP:6,21-7 серия HD Монстр Додана: 1-7 серия (1 сезон) - Дубляж

Про що серіал «Монстр»:

В мрачной отдалённой местности Северной Норвегии происходит жестокое убийство, а также обнаруживаются массовые захоронения, связывающие воедино старые случаи с пропавшими без вести. Дело поручено специальному следователю Джоэлю Драйеру, прибывшему на место из южной столицы. Напарником ему становится Хедда, женщина-офицер из местной полиции. Разные характеры, методы и прошлое сразу же противопоставляют их друг другу. А когда расследование начинает выходить из-под контроля, оба детектива прибегают к сомнительным ходам, чтобы остаться в деле и защитить свои личные секреты....

Серіал «Монстр» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Monster
Рік випуску: 2017
Країна: Норвегия
Жанр: триллер, детектив
Переклад: Дубляж
Тривалість: 55 мин.
Прем'єра: 13 ноября 2017

Режисер: Анне Севитски, Пол Якман
У ролях: Ингвильд Хольте Бигднес, Якоб Офтебро, Бьорн Сундквист, Гёрильд Маусет, Агнес Борн, Каролин Арнцен, Рейдар Серенсен, Бьорн Моан, Наталия Осхайм, Пер Кьерштад Андерсен
Загрузка...

Монстр-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
14-03-2018, 02:40
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація