В ефірі 0

Огни ночной пятницы 2006

IMDb:8.7KP:81-13 серия HD Огни ночной пятницы Додана: 1-13 серия (1-5 сезон) - Огни ночной пятницы

Про що серіал «Огни ночной пятницы»:

Действие разворачивается в вымышленном городе Диллон, штат Техас, средняя школа «Диллон Хай» известна своими сильными футболистами и прочной фанатской поддержкой. Сериал начинается с того, как в школу приходит новый тренер Эрик Тейлор, который сразу же оказывается под большим давлением, перед ним часто стоит выбор между тем, что правильно и тем, что приведет к победе. Его жена Тэми, которая тоже работает в школе, часто выступает в роли голоса совести своему мужу. Этот сериал о дружбе и преданности, мечтах и провалах, любви и усердности....

Серіал «Огни ночной пятницы» (2006) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Every day counts. One night matters»

Оригінальна назва: Friday Night Lights
Рік випуску: 2006
Країна: США
Жанр: драма, спорт
Переклад:
Тривалість: 43 мин.
Прем'єра:

Режисер: Джеффри Рейнер, Майкл Ваксман, Эллисон Лидди
У ролях: Кайл Чандлер, Конни Бриттон, Тейлор Китч, Зак Гилфорд, Эйми Тигарден, Джесси Племонс, Брэд Лелэнд, Минка Келли, Эдрианн Палики, Скотт Портер
Загрузка...

Огни ночной пятницы-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
14-03-2018, 20:32
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація