В ефірі 2

Поющие в терновнике 1983

IMDb:8KP:8,11-4 серия HD Поющие в терновнике Додана: 1-4 серия (1 сезон) - HTB

Про що серіал «Поющие в терновнике»:

Порой любовь бывает жестока - неумолимо преследует нас, даруя ложные надежды и заставляя ожидать того единственного, которому не суждено быть рядом. Такова судьба Мэгги Клири, самоотверженно влюбленной в духовного отца ее семьи, священника Ральфа де Брикассара. Мэгги - как птица из старинной кельтской легенды, которая всю жизнь проводит в поисках тернового куста, чтобы погибнуть от его шипов, спев свою последнюю сладострастную песню.

Она готова всю жизнь нести любовь как счастливый дар и жестокую муку ради тех немногих моментов, когда она может быть с любимым. Ральф тоже любит девушку, но монашеская ряса и обет перед Богом для него важнее земной любви. И все же, пережив множество бед, потеряв близких людей, пройдя через невзгоды, Мэгги остается верной своей любви....

Серіал «Поющие в терновнике» (1983) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Desire. Passion. Scandal»

Оригінальна назва: The Thorn Birds
Рік випуску: 1983
Країна: США
Жанр: драма
Переклад: HTB
Тривалість: 487 мин.
Прем'єра:

Режисер: Дэрил Дьюк
У ролях: Ричард Чемберлен, Рэйчел Уорд, Джин Симмонс, Ричард Кайли, Барбара Стэнвик, Кристофер Пламмер, Брайан Браун, Мэр Уиннингхэм, Пайпер Лори, Бретт Каллен
''''''
Загрузка...

Поющие в терновнике-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в HTB перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в сезон серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
18-02-2019, 21:53
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація