Завершено 0

38 попугаев 1976

IMDb:7.6KP:7,6Всі серії HD 38 попугаев Додана: (Всі серії) - 38 попугаев

Про що серіалмультфільм «38 попугаев»:

Мультиплікаційний серіал радянського виробництва від режисера Івана Уфімцева, а також сценариста і дитячого сатиричного письменника Григорія Остера. Головні персонажі говорять голосами відомих російських акторів - Надії Румянцевої, Михайла Козакова, Василя Ліванова та Всеволода Ларіонова. Анімаційний ляльковий мультфільм для сімейного перегляду розповідає історію про чотирьох найкращих друзів, які проживають в диких джунглях. Неквапливий, задумливий і спокійний Удав, що володіє філософським складом розуму і аналітичним глибоким мисленням. Він постійно задається життєвими питаннями, але вирішувати їх надає своїм друзям. Розпорядчий і розважливий Папуга має всі задатками командира і теоретика. Він постійно любить шукати наукові докази і пояснення абсолютно кожному явищу, але боягузливо ховається за будь-якої небезпеки. Сором'язливий і ерудований Слоненя постійно в усьому сумнівається і піддає хоч би яку ситуацію критичною оцінкою, як і інші персонажі дотримуючись наукової точки зору. Невгамовна і дурнувата Мавпа без розуму від бананів, повна життєрадісності і сповнена нескінченних запасом енергії. Вона дуже активна і служить взірцем експериментаторства в їх квартеті. При цьому має істотний недолік в характері - спочатку робить, а потім думає. Це позитивний і добрий мультфільм, який демонструє дитяче і нічим не зіпсоване сприйняття світу, пов'язане з буквалізмом, наївністю і допитливістю.

Серіал «38 попугаев» (1976) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1976
Країна: СССР
Жанр: мультфильм, семейный
Переклад:
Тривалість: 9 мин. (87 мин.)
Прем'єра:

Режисер: Иван Уфимцев
У ролях: Надежда Румянцева, Михаил Козаков, Василий Ливанов, Всеволод Ларионов, Раиса Мухаметшина
'38'38'38
Загрузка...

38 попугаев-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіалмультфільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіалмультфільм на український переклад. Але ви можете коментувати серіалмультфільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалумультфільму в онлайн Всі серії , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
17-02-2018, 05:24
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація