В ефірі 0

Святые и чужие 2015

IMDb:7.1KP:6,61-4 серия HD Святые и чужие Додана: 1-4 серия (1 сезон) - Святые и чужие / Святые на чужой земле

Про що серіал «Святые и чужие»:

Исторический мини-сериал, который ведет хронику непростого плавания «Мейфлауэра», английского торгового судна, отправившегося в сентябре 1620 года к берегам Нового Света, и первого времени пребывания переселенцев в Америке.

Сто два колониста - мужчины, женщины, дети - провели в пути почти три месяца, полных невзгод и испытаний, с постоянными изматывающими штормами, нехваткой продовольствия и теснотой и отсутствием элементарных удобств на корабле. Но когда их ноги ступили, наконец, на твердую землю, оказалось, что настоящие трудности только начинаются... История «Мейфлауэра» - это рассказ о сильных духом людях, отправившихся навстречу новой жизни....

Серіал «Святые и чужие» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«The Mayflower is coming»

Оригінальна назва: Saints & Strangers
Рік випуску: 2015
Країна: США
Жанр: драма, история
Переклад: BaibaKo
Тривалість: 192 мин.
Прем'єра:

Режисер: Пол А. Эдвардс
У ролях: Keenan Arrison, Alex Burger, Тамер Барджаг, Майкл Грейес, Роксана Хейуорд, Nahum Hughes, Иман Исаак, Amrain Ismail-Essop, Дэйл Джексон, Dale Jackson
Загрузка...

Святые и чужие-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в BaibaKo перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 20:03
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація