В ефірі 0

Скорая помощь 1994

IMDb:7.7KP:8,21-23 серия HD Скорая помощь Додана: 1-23 серия (1-15 сезон) - HTB

Про що серіал «Скорая помощь»:

Герои остросюжетного сериала «Скорая помощь» - врачи чикагской городской больницы. Они оказывают экстренную помощь пациентам, спасают человеческие жизни, забывая порой о себе и совершенно не думая о том, что их каждодневная работа граничит с героизмом. Выполняя свой профессиональный долг, врачи «Скорой помощи» влюбляются, разводятся, плетут интриги, надеются на лучшее и... в общем, у них все как у людей, несмотря на трудную работу и высокое призвание....

Серіал «Скорая помощь» (1994) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«A true medical marvel»

Оригінальна назва: ER
Рік випуску: 1994
Країна: США
Жанр: драма, мелодрама
Переклад: HTB
Тривалість: 43 мин.
Прем'єра:

Режисер: Кристофер Чулак, Джонатан Каплан, Ричард Торпе
У ролях: Ноа Уайли, Лора Иннес, Лаура Серон, Дизер Ди, Мора Тирни, Горан Вишнич, Иветт Фриман, Энтони Эдвардс, Эрик Ла Салль, Эмили Вагнер
Загрузка...

Скорая помощь-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в HTB перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 15 сезон 23 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 05:45
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація