0

1+1 2011

IMDb:8.6KP:8,8 HD 1+1

Про що фільм «1+1»:

На самому початку перегляду фільму «1 + 1» або «Недоторкані» глядач знайомиться з багатим, але паралізованим аристократом Філіпом, який став таким після того, як зазнав аварії на параплані. Саме з цієї причини він шукає собі відповідального помічника, який буде за ним доглядати.

Іронія в тому, що одному з кандидатів, Дриссу, робота явно не потрібна - він всього лише хоче отримати письмову відмову для того, щоб надати офіційну документацію в державні органи для отримання допомоги по безробіттю. Але він і подумати не міг, що Філіп прийме його на роботу.

Комічність полягає в тому, що сенегальського вихідцю з кримінальними нахилами, хороші манери невідомі - він безтактний, прямолінійний і грубий. Крім того, він геть позбавлений будь-якого роду умов. Але саме це в ньому і привертає Філіпа.

Відчуваючи страждання від укладення всередині паралізованого тіла, самотності і жалості оточуючих, він хоче нових емоцій. Продовжуючи перегляд, глядач помічає, що Дриссу вдається привнести в життя Філіпа трохи хаосу, легкості, спонтанності і духу пригод. Так між головними героями фільму «1 + 1» зав'язується міцна дружба.

Фільм «1+1» (2011) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Sometimes you have to reach into someone else's world to find out what's missing in your own»

Оригінальна назва: Intouchables
Рік випуску: 2011
Країна: Франция
Жанр: драма, комедия, биография
Переклад: Дубляж
Тривалість: 112 мин. / 01:52
Прем'єра: 26 апреля 2012, «Каскад»

Режисер: Оливье Накаш, Эрик Толедано
У ролях: Франсуа Клюзе, Омар Си, Анн Ле Ни, Одри Флеро, Жозефин де Мо, Клотильд Молле, Альба Гайя Крагеде Беллуджи, Сирил Менди, Салимата Камате, Абса Дьяту Тур
Загрузка...

1+1-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
8-12-2017, 23:51
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація