В ефірі 0

Сцены из супружеской жизни 1973

IMDb:8.5KP:81-6 серия HD Сцены из супружеской жизни Додана: 1-6 серия (1 сезон) - Многоголосый

Про що серіал «Сцены из супружеской жизни»:

Фильм состоит из шести «сцен», каждая из которых представляет собой фрагмент двадцатилетней совместной жизни Марианны и Йохана. Вначале подробно, шаг за шагом показано, как аборт, неверность и лицемерие постепенно приводят семью к разводу.

Но развод неожиданно оказывается отличным поводом проявить друг другу понимание, сострадание, искренность - и вот уже чувства бывших супругов друг к другу вспыхивают с новой силой....

Серіал «Сцены из супружеской жизни» (1973) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«The dissecting of a marriage»

Оригінальна назва: Scener ur ett äktenskap
Рік випуску: 1973
Країна: Швеция
Жанр: драма
Переклад: Многоголосый закадровый
Тривалість: 155 мин. / 02:35
Прем'єра:

Режисер: Ингмар Бергман
У ролях: Лив Ульман, Эрланд Юзефсон, Гуннель Линдблум, Биби Андерссон, Венке Фосс, Ян Мальмшё, Бертиль Норстрём, Анита Валль, Розанна Мариано, Лена Бергман
Загрузка...

Сцены из супружеской жизни-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в Многоголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 6 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
19-04-2019, 23:50
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація