0

Взорвать Гитлера 2015

IMDb:7KP:6,7 BluRay Взорвать Гитлера

Про що фільм «Взорвать Гитлера»:

Всього 13 хвилин не вистачило теслі Георгу Ельзер, щоб змінити хід світової історії. 8 листопада 1939 року в мюнхенській пивній «Бюргербройкеллер», де Гітлер щороку в річницю «Пивного путчу» виступав перед ветеранами Націонал-соціалістичної робітничої партії Німеччини Ельзер вмонтував саморобний вибуховий пристрій з годинниковим механізмом в колону, перед якою зазвичай встановлювали трибуну для вождя.

Фільм «Взорвать Гитлера» (2015) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Этот человек мог изменить историю»

Оригінальна назва: Elser
Рік випуску: 2015
Країна: Германия
Жанр: драма, история, военный
Переклад: Дубляж
Тривалість: 114 мин. / 01:54
Прем'єра: 28 апреля 2016, «Cinema Prestige»

Режисер: Оливер Хиршбигель
У ролях: Кристиан Фридель, Катарина Шюттлер, Бургхарт Клаусснер, Йохан фон Бюлов, Феликс Эйтнер, Давид Циммершид, Рюдигер Клинк, Симон Лихт, Корнелия Конгден, Мартин Мария Абрам
Загрузка...

Взорвать Гитлера-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
11-12-2017, 13:23
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація