В ефірі 1

Шарлатаны 2017

IMDb:7.9KP:7,51-6 серия HD Шарлатаны Додана: 1-6 серия (1 сезон) - Ozz

Про що серіал «Шарлатаны»:

Дія комедійного серіалу розгортається в вікторіанську епоху, коли медична наука, якою ми її знаємо зараз, тільки зароджувалася. У ті варварські з точки зору сучасної медицини часи безліч пацієнтів віддали свої життя не тільки заради науки, а й на потіху глядачам. Публічна ампутація, виконувана майстерним хірургом, могла зібрати не менше спостерігачів, ніж страта чергового злочинця, адже до кінця не було відомо, вилікує чи доктор нещасного або вб'є його.
Іншим докторам щастило менше, і вони, за відсутністю постійного припливу пацієнтів, змушені були навмання призначати придумані ними ліки, а іноді навіть відчувати їх на собі.
У центрі сюжету опиняються троє молодих лікарів: перший вважає себе видатним хірургом, другий, пристрасть до наркотиків, повільно перекваліфікується з стоматолога в анестезіолога, а третього і зовсім вважають диваком, бо він серйозно припускає, що постійними побоями і знущаннями душевнохворих людей не вилікувати, тому замість абсолютно марною агресії він пропонує просто розмовляти з пацієнтами. Кожен з них прагне відшукати дієвий і унікальний метод лікування, щоб залишити свій слід в історії медицини.

Серіал «Шарлатаны» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Four young Victorian medical pioneers fight to make a mark on the world - beat their rivals - and saves lives»

Оригінальна назва: Quacks
Рік випуску: 2017
Країна: Великобритания
Жанр: комедия
Переклад: Ozz
Тривалість: 29 мин.
Прем'єра:

Режисер: Энди де Эммони
У ролях: Виктория Олкок, Роджер Эштон-Гриффитс, Ричард Бэнкс, Том Басден, Мэтью Бэйнтон, Николас Блейн, Ребекка Боулинг, Джорджия Браун, Ли Чарльз, Matthew Charlton
Загрузка...

Шарлатаны-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в Ozz перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 6 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 01:55
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація