0

Zомбоящик 2017

KP:2,5 TS Zомбоящик

Про що фільм «Zомбоящик»:

Оповідання комедійного фільму «Zомбоящік» починає з розповіді про те, що колись культура була призначена для того, щоб витягти людину з полону неуцтва. Літературні твори змушували людей думати над реальними проблемами і роздумувати про своє місце в цьому світі. Але поступово все стало змінюватися. З широким поширенням інформаційних технологій багато з культурних аспектів стали перетворюватися в ширвжиток. Ситуація стала критичною після того, як з'явилося телебачення, доступне для всіх верств населення.

Якщо за часів Шекспіра світ вважався театральною сценою, на якій виступають актори, то в наші дні на його місце прийшов великий ящик, який показує зображення і звук. Людина, сам того не помітивши, став його заручником. Від жорстокості і безглуздості телебачення вже не сховатися. Як би глядачі не намагалися, їх повсякденне життя опиняється під впливом тих програм, які вони дивляться кожен день по телевізору.

Хочете побачити, як коміки висміюють телевізійні тенденції і залежність людини від телевізора? Тоді рекомендуємо обов'язково подивитися фільм «Zомбоящік» на нашому сайті онлайн.

Фільм «Zомбоящик» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: комедия
Переклад:
Тривалість:
Прем'єра: 25 января 2018, «Каропрокат»

Режисер: Константин Смирнов
У ролях: Гарик Харламов, Тимур Батрутдинов, Гарик Мартиросян, Павел Воля, Вадим Галыгин, Андрей Скороход, Александр Ревва, Роман Юнусов, Андрей Молочный, Антон Лирник
Загрузка...

Zомбоящик-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
27-01-2018, 23:35
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація