3

Горда Мері 2018

KP:0 BluRay Горда Мері

Про що фільм «Горда Мері»:

Главная героиня данного фильма наёмный киллер Мэри. Отправившись на задание убить наркоторговца, попадает в неожиданную ситуацию. Малолетний сын убитого пробуждает в Мэри материнские чувства, и она решает забрать его и растить. Бывшая убийца, та, что многие годы зарабатывает на жизнь убийством, бросает все и посвящает всю себя этому маленькому мальчику. Любую трудность и любое препятствие она готова преодолеть дабы сохранить жизнь ее новой спутнику. Этот фильм покажет на сколько женщина Мэри, беспощадный убийца, может и хочет подарить счастливое будущее ребенку, который ей даже не родной ребенок.

Фільм «Горда Мері» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам напружених трилерів фантастичних якісних екшнів .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Execute with style»

Оригінальна назва: Proud Mary
Рік випуску: 2018
Країна: США
Жанр: боевик, триллер
Переклад: den904
Тривалість: 89 мин. / 01:29
Прем'єра:

Режисер: Бабак Наджафи
У ролях: Тараджи П. Хенсон, Билли Браун, Jahi Di'Allo Winston, Нил МакДонаф, Маргарет Эйвери, Ксандер Беркли, Раде Шербеджия, Эрик Ларей Харви, Дэнни Гловер, Adobuere Ebiama
Загрузка...

Горда Мері-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
25-03-2018, 16:55
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація