0

Добро пожаловать, или Посторонним вход воспрещен 1964

IMDb:8.2KP:8,3 BDRip Добро пожаловать, или Посторонним вход воспрещен

Про що фільм «Добро пожаловать, или Посторонним вход воспрещен»:

Начальник піонерського табору, у виконанні Євгена Євстигнєєва, незадоволений такою поведінкою і виганяє сміливого піонера з табору. Але Костя не хотів завчасно повертатися до бабусі, щоб вона не переживала. Він потай повертається в табір. Тепер він знаходиться тут нелегально, причому йому в цьому допомагають не тільки друзі, але й піонервожаті. Довго друзям вдавалося приховувати свою таємницю. Але скоро буде батьківський день і до Кості може приїхати в гості його бабуся. І якщо вона дізнається, що її онука вигнали з табору, то у неї може статися напад. Не можна, щоб бабуся Кості з'явилася в таборі. І тоді хлопці вирішують зірвати батьківський день ... Як це зробити? ...

Фільм «Добро пожаловать, или Посторонним вход воспрещен» (1964) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 1964
Країна: СССР
Жанр: комедия, семейный
Переклад: Російський
Тривалість: 71 мин. / 01:11
Прем'єра:

Режисер: Элем Климов
У ролях: Виктор Косых, Евгений Евстигнеев, Арина Алейникова, Илья Рутберг, Лидия Смирнова, Алексей Смирнов, Нина Шацкая, Лидия Волкова, Татьяна Барышева, Александр Байков
Загрузка...

Добро пожаловать, или Посторонним вход воспрещен-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
11-12-2017, 14:15
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація