1

Гофманиада 2016

IMDb:6.2KP:6,3 WEB-DL Гофманиада

Про що мультфільм «Гофманиада»:

Главный герой фильма - Эрнст Гофман, молодой юрист, музыкант и писатель, который живет сразу в двух измерениях: воображаемом мире собственных произведений и в обычной реальности небольшого немецкого городка. В образах своих героев Гофману предстоит пережить самые удивительные и полные опасностей приключения, которые могут оказаться не просто фантазиями из его собственных сказок.

Фільм «Гофманиада» (2016) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Гофман сотворил душу, Шемякин нарисовал кукол, мы вдохнем в них жизнь...»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: мультфильм
Переклад: Російський
Тривалість: 75 мин. / 01:15
Прем'єра: 11 октября 2018, «WDSSPR»

Режисер: Станислав Соколов
У ролях: Владимир Кошевой, Вячеслав Полунин, Наталия Фиссон, Анвар Либабов, Анна Артамонова, Алексей Петренко, Павел Любимцев, Александр Ширвиндт
Загрузка...

Гофманиада-дивитись онлайн

Увага: На даний момент мультфільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити мультфільм на український переклад. Але ви можете коментувати мультфільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду мультфільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
2-12-2018, 18:03
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація