0

Везучий случай 2017

IMDb:3.3KP:4,5 WEB-DL Везучий случай

Про що фільм «Везучий случай»:

У центрі сюжету комедійного фільму «Щасливий випадок» знаходиться Валера, який працює простим продавцем в одному з екатеринбургских магазинів. Звикнувши до свого незмінний розкладом, він і уявити не міг, що одного разу в його житті станеться щось, що переверне його життя з ніг на голову. Відбувається це тоді, коли він виявляє, що куплений і забутий кимось із його компанії лотерейний квиток виявився щасливим. Виграш становить 43 мільйони рублів, що для найпростіших робочих виявляється надмірною сумою.

Дізнавшись про таке везіння, компанія вирішує відсвяткувати виграш. Однак ніхто з них не врахував того факту, що якщо про отриманої суми дізнаються їх дружини, то грошей вони точно ніколи не побачать. Намагаючись знайти рішення проблеми, головні герої вирішують рвонути від всіх проблем якнайдалі. Для цього вони крадуть у дружин свої паспорти і відправляються столицю країни. Але їх обраниці, дізнавшись про все, мають свої власні плани на отриманий виграш. Відправившись по сліду своїх чоловіків, вони готові до будь-яких випробувань, щоб поставити подружжя на місце.

Рекомендуємо подивитися комедійний фільм «Щасливий випадок» всім любителям ексцентричних комедій положень, в яких персонажі постійно потрапляють у смішні і курйозні ситуації.

Фільм «Везучий случай» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Не жили богато - нефиг начинать!»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: комедия
Переклад:
Тривалість: 93 мин. / 01:33
Прем'єра: 16 марта 2017, «Каро-Премьер»

Режисер: Роман Самгин
У ролях: Андрей Рожков, Дмитрий Брекоткин, Вячеслав Мясников, Юлия Михалкова, Алексей Маклаков, Олеся Железняк, Валентина Мазунина, Ольга Медынич, Ольга Дибцева, Татьяна Кравченко
Загрузка...

Везучий случай-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
15-12-2017, 10:55
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація