В ефірі 2

Разделенные вместе 2018

IMDb:6.9KP:01-4 серия HD Разделенные вместе Додана: 1-4 серия (1-2 сезон) - Разделенные вместе

Про що серіал «Разделенные вместе»:

Лена и Мартин женаты 12 лет. Их любовь уже не настолько пылкая, как раньше, а мелочи, связанные с характерами друг друга, всё больше раздражают. Объединяет супругов одно: оба сконцентрированы на воспитании детей. Поняв, что развод неминуем, родители принимают оригинальное решение. Чтобы не травмировать детскую психику, Лена и Мартин продолжают жить в одном доме, но устанавливают график: неделю за детьми следит Мартин, после чего отправляется жить в подвал, где увлеченно занимается своими делами, пока за воспитание отвечает Лена...

Серіал «Разделенные вместе» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.

«Nothing brings a couple closer together than being apart»

Оригінальна назва: Splitting Up Together
Рік випуску: 2018
Країна: США
Жанр: комедия
Переклад: Coldfilm
Тривалість: 30 мин.
Прем'єра:

Режисер: Дин Холлэнд, Хелен Хант, Джей Карас
У ролях: Дженна Фишер, Оливер Хадсон, Бобби Ли, Дайан Фарр, Линдсэй Прайс, Olivia Keville, Ван Кросби, Sander Thomas, Джеффри Пирсон, Трент Гарретт
''''
Загрузка...

Разделенные вместе-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу в онлайн 2 сезон 4 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 04:25
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація