В ефірі 9

Неизвестная планета Земля 2018

IMDb:8.9KP:8,31-10 серия HD Неизвестная планета Земля Додана: 1-10 серия (1 сезон) - Одна необычная планета

Про що серіал «Неизвестная планета Земля»:

Мы живем на планете Земля и даже не подозреваем о том, какие загадки и секреты она хранит. В этом интереснейшем проекте мы постараемся понять, что именно изучают современные ученые, какие готовятся исследования в скором времени, и почему человечество, пуская в космос исследовательские зонды, не может себе позволить спуститься на дно Марианской впадины? Авторы этого проекта пытаются раскрыть особенности современной науки, опираясь на историю и знания о перспективах на будущее.

Серіал «Неизвестная планета Земля» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: One Strange Rock
Рік випуску: 2018
Країна: США
Жанр: документальный
Переклад: BaibaKo
Тривалість: 47 мин.
Прем'єра: 25 марта 2018

Режисер: Nick Shoolingin-Jordan, Грэхэм Бут, Нат Шарман
У ролях: Уилл Смит, Крис Хэдфилд, Jerry Linenger, Мэй С. Джемисон, Лелэнд Мелвин, Jeff Hoffman, Nicole Stott, Mike Massimino, Хэйзел Бартон, Felipe Gómez Gómez
Загрузка...

Неизвестная планета Земля-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в BaibaKo перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 10 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Сьогодні, 02:52
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація