В ефірі 2

Приличная семья сдаст комнату 2018

KP:6,11-2 серия HD Приличная семья сдаст комнату Додана: 1-2 серия (1 сезон) - Приличная семья сдаст комнату

Про що серіал «Приличная семья сдаст комнату»:

В московской трехкомнатной квартире живут три поколения женщин: бабушка Анна Васильевна - бодрая деятельная женщина советской закалки, явный лидер в семье; Надежда - дитя «переходного периода», женщина с богатым духовным миром, всю жизнь безуспешно противостоящая Анне Васильевне; и Женька - современная активная девушка, тяготеющая к феминизму. Мужчины в этой семье почему-то не приживаются.

На очередном приеме у врача Анна Васильевна приходит к выводу, что она смертельно больна. Будучи уверенной, что Надежда пропадет без ее опеки, Анна Васильевна решает передать дочь в руки мужа. А доверить выбор избранника самой Надежде никак нельзя...

Серіал «Приличная семья сдаст комнату» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2018
Країна: Россия
Жанр: комедия, мелодрама
Переклад:
Тривалість: 44 мин.
Прем'єра: 14 апреля 2018

Режисер: Елена Яковлева
У ролях: Анна Невская, Александр Пашков, Любовь Германова, Екатерина Соломатина, Сергей Рудзевич, Андрей Касницкий, Диана Шульмина, Дмитрий Бедерин, Ольга Лифенцева, Екатерина Давыдова-Тонгур
''''''
Загрузка...

Приличная семья сдаст комнату-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 2 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 20:52
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація