В ефірі 0

Когда солнце взойдёт 2017

KP:01-2 серия HD Когда солнце взойдёт Додана: 1-2 серия (1 сезон) - Когда солнце взойдет

Про що серіал «Когда солнце взойдёт»:

Рита и Игорь - врачи, прекрасная пара. Ему за 50, ей под 30. У них значительная разница в возрасте, но отношения их гармоничны, они вместе работают, между ними царит полное взаимопонимание. Их браком невозможно не любоваться, настолько они внимательны друг к другу, воспринимая любые проблемы с юмором. Рита тщательно оберегает здоровье своего мужа, и это - постоянный источник шуток с его стороны. Но никто не знает, что их отношения не узаконены.

Серіал «Когда солнце взойдёт» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад:
Тривалість: 90 мин.
Прем'єра: 12 мая 2018

Режисер: Евгений Семенов
У ролях: Евгения Осипова, Даниил Спиваковский, Юлия Силаева, Сергей Котюх, Елена Валюшкина, Александр Асташенок, Нина Андронаки, Евгений Березовский, Павел Юлку, Андрей Лукьянов
''''''
Загрузка...

Когда солнце взойдёт-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в 1 сезон 2 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 21:56
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація