В ефірі 0

Соло для пистолета с оркестром 2008

KP:5.7371-12 серияСоло для пистолета с оркестром Додана: 1-12 серия (1 сезон) - Соло для пистолета с оркестром

Про що серіал «Соло для пистолета с оркестром»:

Одинокая вдова Юлия Шумова случайно видит по телевизору американский фильм, сюжет которого полностью повторяет историю жизни ее покойного мужа Петра и его компаньона и друга детства Михаила Гвоздицкого. Из фильма следует, что автокатастрофу, в которой погиб Петр, подстроил неизвестный мститель в черном. В панике она мчится в милицию, где недавно назначенный на руководящий пост Гена Мыльников не воспринимает ее слова всерьез. А напрасно, ...

Серіал «Соло для пистолета с оркестром» (2008) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Серіал онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2008
Країна: Россия
Жанр: детектив
Переклад:
Тривалість: 545 мин.
Прем'єра: 10 марта 2009

Режисер: Дмитрий Тюрин
У ролях: Сергей Перегудов, Юлия Рудина, Андрей Астраханцев, Тихон Оськин, Алла Довлатова, Игорь Мосюк, Михаил Лучко, Александр Безруков, Юрий Ковалев, Татьяна Плетнева
Загрузка...

Соло для пистолета с оркестром-дивитись онлайн

Увага: На даний момент серіал викладений в перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити серіал на український переклад. Але ви можете коментувати серіал до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду серіалу онлайн в null 1 сезон 12 серия , не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
Вчора, 15:28
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація