0

Птица 2017

IMDb:6.2KP:6,1 HDTV Птица

Про що фільм «Птица»:

Почавши перегляд фільму «Птах», глядач знайомиться з Олегом, популярним виконавцем, ім'я якого останнім часом постійно з'являється на перших шпальтах усіх жовтих газет. Журналісти не можуть зрозуміти, чому він різко покинув велику сцену і куди він подівся. Сам же Олег не дає ніяких коментарів. Але це лише погіршує ситуацію. Деякі видання починають заявляти про раптову смерть артиста. Інші стверджують, що він знаходиться в ув'язненні і тому не може прокоментувати ситуацію. Але жоден з них не знає справжній стан справ.

Виявляється, Олег відправився відновлювати здоров'я в один із закритих лікувальних диспансерів. Там він збирається провести деякий час далеко від шуму великого міста. Там же він знайомиться з Катею, важким підлітком, чий діагноз збігається з його власним. У дівчинки немає ніяких друзів, вона втратила сенс життя і вважає, що всі навколо тільки й роблять, що хочуть позбутися від неї. І все це навіть не дивлячись на те, що її підтримують знайомі, лікарі, родичі і батьки. Але зневірений дитина не слухає навіть маму. Єдиним її захопленням стає музика. Незабаром головні герої фільму «Птах», який можна подивитися онлайн, знаходять багато спільного.

Фільм «Птица» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам романтичних історій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Россия
Жанр: мелодрама, музыка
Переклад: Російський
Тривалість: 90 мин. / 01:30
Прем'єра: 18 мая 2017, «Ленфильм»

Режисер: Ксения Баскакова
У ролях: Иван Охлобыстин, Евдокия Малевская, Анастасия Мельникова, Гарик Сукачев, Инна Горбикова, Кирилл Рубцов, Кирилл Захаров, Денис Старков, Владимир Лекус, Олеся Соколова
Загрузка...

Птица-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
19-12-2017, 13:37
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація