1

Смех по любви 2017

KP:0 Трейлер Смех по любви

Про що фільм «Смех по любви»:

Романтична комедія - це жанр, основною проблемою якого є уявна легкість творчості. У минулому він був великий, але величезна кількість людей, котрі рвонули за швидкої славою і популярністю знищило особливу атмосферу, властиву романтичним комедіям. Замість повноцінної художньої роботи почалися спроби зробити щось шаблонне, раніше створені шедеври копіювалися механічно.

Природно, що переважна більшість таких комедій виявилися незатребувані публікою.

Ця добірка немов повертає «золоті роки» романтичної комедії. Тут тільки класичні, по-справжньому якісні зразки, автори яких не поскупилися в прояві фантазії, гумору і інших характерних рис жанру.

Фільм «Смех по любви» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам романтичних історій кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2017
Країна: Бельгия, Великобритания, Испания, США, Франция
Жанр:
Переклад:
Тривалість: 94 мин. / 01:34
Прем'єра: 15 июня 2017, «Utopia Pictures»

Режисер:
У ролях:
Загрузка...

Смех по любви-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
19-12-2017, 13:41
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація