0

Тень 2016

KP:5,4 WEB-DL Тень

Про що фільм «Тень»:

«Тінь» - це фільм-притча, сюжет якого розповість про людину, який став заручником своїх власних почуттів давно померлої актриси. У центрі сюжету перебуває герой, який практично ні в чому не має потреби. У нього є все, про що інші можуть тільки мріяти. Кожен день він ходить на роботу, яка приносить не тільки стабільний і значний дохід, але і задоволення. Він може купити в цьому світі практично все, що захоче. Головний герой користується повагою серед колег і вміє приймати оперативні рішення. Він захоплюється стрибками з парашутом, намагаючись дати волю адреналіну. І кожен раз під час стрибка він розмірковує про життя.

Дія починає розвиватися в той момент, коли він знаходить фотографію актриси, якій вже давно немає в живих. Він стає настільки одержимим, що вивчає всі, що з нею пов'язано. Незабаром головний герой дізнається, що актриса грала в німих фільмах і була зіркою свого часу. Перебуваючи під впливом емоцій, він намагається розшукати її родичів і незабаром дізнається про існування її внучки, яка сильно схожа на актрису.

Дивіться драматичний фільм «Тінь» онлайн і ви дізнаєтеся, як далі будуть розвиватися події.

Фільм «Тень» (2016) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад:
Тривалість: 107 мин. / 01:47
Прем'єра: 6 июля 2017, «Cinedoc»

Режисер: Дмитрий Светозаров
У ролях: Михаил Пореченков, Юрий Стоянов, Варвара Щербакова, Павел Чернявский, Сергей Васильев, Анна Степанова, Евгений Катаев, Петр Логачев, Татьяна Тузова, Оксана Базилевич
Загрузка...

Тень-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
20-12-2017, 14:57
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація