1

Безумные соседи 2017

IMDb:5.3KP:5,7 BluRay Безумные соседи

Про що фільм «Безумные соседи»:

У центрі історії комедійного фільму «Божевільні сусіди» знаходиться авторитетний і дуже заможний інтелектуал Жан-Етьєн, що дотримується прогресивних поглядів. Він регулярно виступає з заявами про те, що людство повинно допомагати тим, хто по-справжньому потребує допомоги. Обговорюючи гострі соціальні проблеми, головний герой регулярно бере участь в дебатах, відстоюючи свою точку зору.

Дія починає розвиватися в той момент, коли Жан-Етьєн в черговий раз виявляється в телевізійній студії, обговорюючи проблеми, пов'язані з імміграцією. Перебуваючи під впливом своїх емоцій, він необережно заявляє про те, що його улюблена країна відкрита для будь-яких біженців, вони без зусиль зможуть знайти собі їжу, дах і воду. Крім того, він запрошує всіх бажаючих до нього додому. Не минає й доби, як у його будинку виявляється група іммігрантів. Якщо він відмовить їм, то тоді всі зрозуміють, що він лише балаканиною і не збирається відповідати за сказане. Тому доводиться погодитися впустити гостей в будинок.

Рекомендуємо подивитися фільм «Божевільні сусіди» глядачам, люблячим європейські комедії.

Фільм «Безумные соседи» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: À bras ouverts
Рік випуску: 2017
Країна: Франция, Бельгия
Жанр: комедия
Переклад: Дубляж
Тривалість: 92 мин. / 01:32
Прем'єра: 20 июля 2017, «Cinema Prestige»

Режисер: Филипп де Шоврон
У ролях: Кристиан Клавье, Эри Абиттан, Эльза Зильберштейн, Сириль Леконт, Нану Гарсия, Оскар Берт, Мирела Николау, София Мануша, Иоана Висалон, Мариан Саму
Загрузка...

Безумные соседи-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
20-12-2017, 14:33
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація