0

Сила мечты 2017

IMDb:6.4KP:0 Трейлер Сила мечты

Про що фільм «Сила мечты»:

У два перших десятиліття після Жовтневої революції сталася і ще одна - художня. Її очолили режисери, актори, поети - творча інтелігенція. Вони розповідають нам історію цього унікального періоду, і ми через призму унікальних архівів можемо поглянути на їх боротьбу за нове суспільство, де свобода творчості була виключно важливою. Їх утопічні ілюзії, які будуть загублені авторитарною владою, вплинуть на кіно так само, як і на інші сфери суспільного жізні.Среді героїв фільму: поет Володимир Маяковський, актор і режисер Лев Кулешов, режисер, актор і сценарист Борис Барнет, режисер Сергій Ейзенштейн, державний діяч Борис Шумяцкій.Прежде за все, робота в кіно в радянській Росії з 1917 по 1934 рік була актом політичним. Режисери боролися за соціальну і творчу утопію - «утопію уявлень» про реальність навколо.

Фільм «Сила мечты» (2017) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: The Soviet Revolution Told Through its Cinema
Рік випуску: 2017
Країна: Франция
Жанр: документальный, история
Переклад:
Тривалість: 87 мин. / 01:27
Прем'єра: 12 октября 2017, «Reflexion Films»

Режисер: Эммануэль Амон
У ролях:
Загрузка...

Сила мечты-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
22-12-2017, 14:50
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація