2

Love on Safari 2018

IMDb:6.9KP:0 HDTV Love on Safari

Про що фільм «Love on Safari»:

Кира Слейтер наследует заповедник для животных в Южной Африке. Девушка должна решить, продавать ли его или оставлять прежнюю жизнь в Чикаго и рисковать всем ради нового мира, в который она влюбилась.

Фільм «Love on Safari» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам романтичних історій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2018
Країна: Канада
Жанр: мелодрама
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 120 мин. / 02:00
Прем'єра:

Режисер: Лейф Бристоу
У ролях: Лейси Чаберт, Джон Кор, Бриттани Бристоу, Abigail Kubeka, Jonathan Roxmouth, Фрэнсис Чалер, Патрик Листер, Barbora Tellinger, Mark Richardson, Джон Инди
''''''
Загрузка...

Love on Safari-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в многоголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
15-09-2018, 22:54
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація