0

Властелин войны 1965

IMDb:6.8KP:6,6 BluRay Властелин войны

Про що фільм «Властелин войны»:

В 11 веке могущественный герцог Вильгельм отправляет своего доверенного рыцаря Крисагона с отрядом воинов защищать Нормандское побережье от грабежей и налётов фризов. Попав в деревню, тот хочет забрать в наложницы на правах феодального владыки приёмную дочь деревенского старосты, но неожиданно влюбляется в неё.

Фільм «Властелин войны» (1965) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«He Battled Two Empires For The Love Of One Woman»

Оригінальна назва: The War Lord
Рік випуску: 1965
Країна: США
Жанр: драма, история
Переклад: CTC
Тривалість: 123 мин. / 02:03
Прем'єра:

Режисер: Франклин Дж. Шаффнер
У ролях: Чарлтон Хестон, Ричард Бун, Розмари Форсайт, Морис Эванс, Гай Стокуэлл, Ниалл МакГиннис, Джеймс Фарентино, Генри Уилкоксон, Сэмми Росс, Вудроу Парфри
''''''
Загрузка...

Властелин войны-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в CTC перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
15-09-2018, 23:19
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація