1

1/1 2018

IMDb:6.7KP:0 WEB-DL 1/1

Про що фільм «1/1»:

После трагической смерти отца 20-летняя Лисса пускается во все тяжкие - разрывает отношения с матерью, отказывается от перспектив, окунается в мир пьянства, кутежа и дешёвых наркотиков. Лишь подозрение на беременность побуждает её сделать последнюю попытку вырваться из объятий безысходности и вернуться к нормальной жизни.

Фільм «1/1» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Lissa doesn't like you either»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2018
Країна: США
Жанр: драма
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 85 мин. / 01:25
Прем'єра:

Режисер: Jeremy Phillips
У ролях: Линдси Шоу, Джадд Нельсон, Дендри Тейлор, Вероника Авила, Ф. Роберт МакМюррей, Данна Марет, Лелэнд Александр Вилер, Джеймс П. Энджел, Mary Agnes Shearon, Джон Е. Тремба
Загрузка...

1/1-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в многоголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
16-09-2018, 13:58
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація