3

Дойти до ручки 2015

KP:0 HD Дойти до ручки

Про що фільм «Дойти до ручки»:

Сергей Сергеевич - руководитель крупной строительной компании. С юных лет он мечтал стать актером, участвовал в студенческих спектаклях. Особенно ему удавались женские роли. Мечтая о театре, он играет разные роли в жизни, используя окружающих, которые и не догадываются об этом. Мучая себя и других, он ищет путь к внутренней свободе...

Фільм «Дойти до ручки» (2015) варто дивитись онлайн усім шанувальникам кінокомедій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия
Жанр: драма, комедия
Переклад: Російський
Тривалість: 93 мин. / 01:33
Прем'єра: 3 сентября 2015

Режисер: Николай Карман
У ролях: Данил Пьянзин, Анастасия Забирова, Александр Быковский, Дарья Цалькович, Евгений Томашевский, Леон Словицкий, Софья Миронова, Светлана Циклаури, Наталья Вишня, Алиса Миронова
''''''
Загрузка...

Дойти до ручки-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
16-09-2018, 14:30
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація