0

Под электрическими облаками 2015

IMDb:6.3KP:6 HD Под электрическими облаками

Про що фільм «Под электрическими облаками»:

Дія фільму відбувається в 2017 році. Світ знаходиться в очікуванні великої війни. Герої фільму живуть абсолютно різними життями, але кожен з них належить до тих, кого в класичній російській літературі називають «зайвими людьми». Це історія про їхнє життя, подолання кризи і боротьба. Це також історія одного незавершеного будівництва, навколо якого виявилися розкидані їхні долі.

Фільм «Под электрическими облаками» (2015) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва:
Рік випуску: 2015
Країна: Россия, Польша, Украина
Жанр: драма
Переклад: Російський
Тривалість: 137 мин. / 02:17
Прем'єра: 4 июня 2015, «Парадиз»

Режисер: Алексей Герман мл
У ролях: Луис Франк, Мераб Нинидзе, Чулпан Хаматова, Виктория Короткова, Виктор Бугаков, Карим Пакачаков, Константин Зелигер, Анастасия Мельникова, Пётр Гонсовский, Алексей Вертинский
Загрузка...

Под электрическими облаками-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
26-12-2017, 14:15
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація