0

Опекунство 2017

IMDb:7.6KP:6,8 BluRay Опекунство

Про що фільм «Опекунство»:

Семейная чета Бессонов находится на грани развода. Мириам хочет оставить сына себе, но переходит грань дозволенного и обвиняется в злоупотреблении полномочиями. Героиня просит единоличную опеку, но судья просьбу не удовлетворяет и отдает сына Жюльена под совместную опеку с отцом. Мириам полагает, что её права нарушены. А Жюльен, который находится под постоянным давлением, делает всё, чтобы предотвратить худшее разрешение дела.

Фільм «Опекунство» (2017) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Jusqu'à la garde
Рік випуску: 2017
Країна: Франция
Жанр: драма
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 93 мин. / 01:33
Прем'єра: 25 января 2018

Режисер: Ксавье Легран
У ролях: Леа Дрюкер, Дени Меноше, Thomas Gioria, Mathilde Auneveux, Mathieu Saikaly, Флоренс Йанас, Saadia Bentaïeb, Корали Руссье, Софи Пинсемелль, Emilie Incerti-Formentini
Загрузка...

Опекунство-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в многоголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
24-11-2018, 17:21
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація