0

Холодная война 2018

IMDb:7.7KP:7,4 BluRay Холодная война

Про що фільм «Холодная война»:

Это история невозможной любви в невозможное время. Они знакомятся на руинах послевоенной Польши. Разное происхождение и несхожие темпераменты - кажется, что они совершенно не совместимы. И все же им никуда друг от друга не деться. На протяжении лет они расстаются и встречаются вновь и вновь - в Берлине, Югославии и Париже... На пути их любви встают политика, превратности судьбы и их собственные недостатки, но ничто не в силах разорвать связь двух сердец.

Фільм «Холодная война» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Love has no borders»

Оригінальна назва: Zimna wojna
Рік випуску: 2018
Країна: Польша, Франция, Великобритания
Жанр: драма, мелодрама, музыка
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 88 мин. / 01:28
Прем'єра: 15 ноября 2018, «Централ Партнершип»

Режисер: Павел Павликовский
У ролях: Иоанна Кулиг, Томаш Кот, Борис Шиц, Агата Кулеша, Седрик Кан, Жанна Балибар, Адам Воронович, Адам Ференцы, Дражен Сивак, Славко Собин
''''''
Загрузка...

Холодная война-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в многоголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
24-11-2018, 17:29
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація