0

Гатао 2: Новый король 2018

IMDb:6KP:0 BluRay Гатао 2: Новый король

Про що фільм «Гатао 2: Новый король»:

Жень и Цзянь с детства были как братья. Первый неплохо преуспел как бандитский босс и пользуется любовью и уважением подчиненных. А второй с бандой отморозков пытается внести разлад в установленный порядок, торговать наркотиками и подчинить себе чужие территории.

Фільм «Гатао 2: Новый король» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Gatao 2: The New King
Рік випуску: 2018
Країна: Тайвань
Жанр: драма, боевик, криминал
Переклад: den904
Тривалість: 127 мин. / 02:07
Прем'єра:

Режисер: Янь Цзинко
У ролях: Джейсон Ван, Колин Чоу, Джек Као, Женг Нэн Каи, Лу Сюэфэн, Пэнг Сунь, Хсин Шао, Йинг Ди, Рексен Чэн, Шан-Хо Хуан
Загрузка...

Гатао 2: Новый король-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в den904 перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
24-11-2018, 17:36
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація