0

Мой убийца 2016

IMDb:6.6KP:6,1 WEB-DL Мой убийца

Про що фільм «Мой убийца»:

Дія фільму «Мій вбивця» починає розгортатися в Якутії, де у власній квартирі гине дівчина. Керівництво доручає розслідування молодому і дуже амбітному оперативному співробітнику. Йому справа не здається занадто складним, адже вже з самого початку були знайдені докази, що вказують на її коханця. Співробітники затримують підозрюваного, щоб допитати і дізнатися обставини його останньої зустрічі з убитої. І до їх загальний подив він відразу ж бере на себе провину відразу ж після того, як виявляється в слідчому відділі. Зробивши визнання, він в деталях описує процес вбивства.

Після цього ні в кого не залишається сумнівів, а справа відправляється в архів. Але головний герой впевнений, що все зовсім не так, як здається. Він вважає, що за ґратами опинився невинний, а визнання абсолютно під тиском або іншими обставинами. Тепер йому потрібно з'ясувати, чому молодий хлопець наговорює на себе і готовий змиритися зі строгим тюремним ув'язненням. Незважаючи на бар'єри, які влаштовують начальством, головний герой продовжує розслідування і незабаром переконується в правильності своєї теорії.

Рекомендуємо до перегляду онлайн на нашому сайті фільм «Мій вбивця» глядачам, котрі виявляють інтерес до заплутаних детективним трилерів.

Фільм «Мой убийца» (2016) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам напружених трилерів детективного жанру.


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Преступление должно быть раскрыто»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2016
Країна: Россия
Жанр: детектив, триллер
Переклад: Російський
Тривалість: 105 мин. / 01:45
Прем'єра: 3 ноября 2016, «Кинологистика»

Режисер: Костас Марсан
У ролях: Вячеслав Лавернов, Галина Тихонова, Федот Львов, Степан Федоренко, Илья Яковлев, Дьулустан Семенов, Прокопий Данилов, Дмитрий Алексеев, Иван Мишагин, Дмитрий Трофимов
Загрузка...

Мой убийца-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
28-12-2017, 13:50
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація