0

Черкес 2010

IMDb:5.6KP:6,6 HD Черкес

Про що фільм «Черкес»:

1900 год, Иордания. На рубеже столетий на территории османских земель появляется все больше черкесских эмигрантов. Вынужденное столкновение двух культур ведет к неизбежному конфликту. Единственное, что может предотвратить возможную трагедию - сила искренней любви. Герои фильма, парень и девушка, полюбили друг друга, невзирая ни на что. Кажется, что между ними пропасть и их любовь неизбежно ведет к трагическому исходу, но, возможно, именно она наконец поможет объединить враждующих представителей двух культур.

Фільм «Черкес» (2010) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Cherkess
Рік випуску: 2010
Країна: Иордания
Жанр: драма
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 117 мин. / 01:57
Прем'єра:

Режисер: Мохи Кандур
У ролях: Мохамед Аль Абади, Азамат Беков, Сахар Бишара, Руслан Фиров, Mohadeen Komakhov
''''''
Загрузка...

Черкес-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в многоголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
24-11-2018, 18:07
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація