0

Я – препод 2018

IMDb:7.5KP:7,8 BluRay Я – препод

Про що фільм «Я – препод»:

Наина Матур всегда хотела стать учителем, но у нее синдром Туретта. Ученики откровенно издеваются на ней, а директора школ не хотят брать на работу. И даже собственная мать не верит, что Наина сможет стать учительницей. Но судьба дает девушке шанс. Она получает работу своей мечты в одной из самых элитных школ. Вот только класс, который ей достался, состоит из хулиганов и мажоров, и им учительница с тиком как раз кстати - ведь это новый объект для насмешек. Как превратить свою слабость в силу? Да просто ничего не бояться, и особенно - смеяться над собой!

Фільм «Я – препод» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.
Оригінальна назва: Hichki
Рік випуску: 2018
Країна: Индия
Жанр: драма, комедия
Переклад: многоголосый закадровый
Тривалість: 116 мин. / 01:56
Прем'єра: 6 сентября 2018, «Indian Films»

Режисер: Сиддхартх Малхотра
У ролях: Рани Мукхерджи, Нирадж Каби, Жанат Зубар Рахмани, Наиша Ханна, Суприя Пилгаонкар, Азиф Басра, Сачин, Викрам Гокхале, Рия Шукла, Хуссэйн Далаль
''''''
Загрузка...

Я – препод-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в многоголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
24-11-2018, 18:13
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація