0

Детям до 16... 2010

IMDb:6.4KP:6,6 HD Детям до 16...

Про що фільм «Детям до 16...»:

Фільм вийшов навіть трохи філософським, так як після нього можна багато про що задуматися, наприклад, про те, що якби Кир не боявся і власним приятелю Максу відразу дав зрозуміти, що Дарина йому подобається, то нічого такого б не сталося. Шлюб Даші не був би таким нещасним, дитина не росла б без батька, не було б цих численних днів, зіпсованих гіркими сльозами. Також досить шкода і Лію, дуже щиру і чесну дівчину. Вона насправді любила, і дуже хотілося, щоб вони залишилися разом з Киром, вони так були щасливі на самому початку. Негативним персонажем в картині є Макс, збирач сердець чоловічих, який бажав залучити Дашу виключно для власної колекції, але не припускав, що все так закінчиться ... Вийшов ось такий квадрат любовних відносин. Але радує те, що він закінчився відносно благополучно, тому що всі персонажі стали дорослішими, набралися розуму і заспокоїлися. А якби Лія в тому момент, у ванній кімнаті померла? А Кир якби не погодився зайнятися вихованням дитини Макса? Ось вони, величезні проблеми дорослих від юнацького кохання.

Фільм «Детям до 16...» (2010) варто дивитись онлайн в усім шанувальникам романтичних історій .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«О любви в красках»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2010
Країна: Россия
Жанр: мелодрама
Переклад: Російський
Тривалість: 89 мин. / 01:29
Прем'єра: 16 сентября 2010, «Наше Кино»

Режисер: Андрей Кавун
У ролях: Лянка Грыу, Анна Старшенбаум, Павел Прилучный, Дмитрий Кубасов, Родион Долгирев, Алексей Горбунов, Ирина Мерцалова, Алексей Шевченков, Ольга Хохлова, Валерий Тодоровский
Загрузка...

Детям до 16...-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в російському перекладі, і у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму в онлайн не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
Рекомендуємо подивитися
28-12-2017, 23:18
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
Вхід / Реєстрація