0

Опасная компания 2002

IMDb:3.7KP:0 HD Опасная компания

Про що фільм «Опасная компания»:

Катастрофа! Похищена молодая талантливая певица Роксана Лабелль! За нее требуют выкуп в миллион долларов! Ее отец (и по совместительству менеджер) Поль в отчаянии!

Он совершенно запутался в долгах, а через 12 часов Роксана должна выступить на грандиозном концерте, который помог бы Полю рассчитаться со всеми долгами и возместить все убытки, включая пресловутый выкуп. Но кто согласится доставить выкуп и рискнуть своей жизнью? Конечно же, молодой бухгалтер Франсис.

Ему предстоит пережить самое опасное приключение в своей жизни: спасти Роксану, вовремя доставить ее на концерт, избежать смерти от рук похитителей, вернуть выкуп и не дать своему брату совершить самоубийство!

Фільм «Опасная компания» (2002) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«La rançon de la gloire...»

Оригінальна назва: Les dangereux
Рік випуску: 2002
Країна: Канада
Жанр: комедия, криминал
Переклад: двухголосый закадровый
Тривалість: 108 мин. / 01:48
Прем'єра:

Режисер: Луи Сайя
У ролях: Стефан Руссо, Вероника Клотье, Марк Мессье, Пьер Лебо, Ги Надон, Мишель Чаретт, Луиза Порталь, Дидье Люсьен, Доминик Кеснель, Миро
Загрузка...

Опасная компания-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в двухголосый закадровый перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
24-11-2018, 18:24
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація