0

Головар 2018

KP:5,1 WEB-DL Головар

Про що фільм «Головар»:

Налаженная жизнь, успешный нефритовый бизнес - все это было, пока главный герой не попал в ситуацию, которая поглотила его и всю его семью в трагические обстоятельства. Человек, который, казалось бы, может купить все, что угодно, в том, числе власть, оказывается бессилен перед чередой случайных событий. Потеряв, близкого человека, он решается на отчаянный шаг.

Фільм «Головар» (2018) варто дивитись онлайн усім шанувальникам .


Дивитися Фільм онлайн українською мовою.

«Каждый вправе сам свой выбрать путь»

Оригінальна назва:
Рік випуску: 2018
Країна: Россия
Жанр: драма
Переклад: Російський
Тривалість: 95 мин. / 01:35
Прем'єра: 5 апреля 2018

Режисер: Юрий Ботоев
У ролях: Владимир Банчиков, Светлана Полянская, Владимир Барташевич, Артур Шувалов, Владимир Срабионов, Рина Жеребко, Алексей Туробов, Игорь Озеров, Владислав Самарин, Елена Ершова
Загрузка...

Головар-дивитись онлайн

Увага: На даний момент фільм викладений в Російський перекладі, у нас просто немає сил у всіх плеєрах замінити фільм на український переклад. Але ви можете коментувати фільм до якого потрібен переклад і ми додамо українську мову.

Після перегляду фільму онлайн в не забувайте розповісти в коментарях про отримані при перегляді даної стрічки враження. Пам'ятайте, адміністрація KinoGo прагне зробити ваше дозвілля максимально комфортним, тому для нас неймовірно важлива думка кожного. Приємного перегляду!
  • MW Плеєр
  • HD Плеєр
  • Трейлер

Плеєр також доступний на телефоні і планшеті під управлінням андроїд (Android з підтримкою HLS), і на iPhone і iPad під управлінням iOS.
загрузка...
Рекомендуємо подивитися
26-11-2018, 12:05
Ім'я:* E-Mail:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *
Панель навігації
загрузка...
Вхід / Реєстрація